אחסון אתרי וורדפרס

אחסון אתרי וורדפרס איכותי יכול להגדיל את הכנסות העסק באלפי שקלים. מנגד איכות זול מידי ורשלני, יכול לגבות הפסדים של אלפי שקלים ולקוחות שעזבו את האתר כי האתר היה איטי מידי, או שפרצו אליו וכיו"ב.

אתרי וורדפרס מאוחסנים אצל חברה חיצונית. בניגוד לפלטפורמות בניית אתרים סגורות כמו וויקס או ווימבלי המאחסנות אצלן את האתרים הבנויים בפלטפורמות שלהן, אתרים בוורפדרס (הינה פלטפורמת קוד פתוח) מאוחסנים אצל חברת אחסון אתרי וורדפרס חיצונית.

חשיבות איכות אחסון אתרי וורדפרס

דמיינו את זה: עיצבתם את האתר היפה והמרהיב ביותר שיש. אתם שולחים לכולם קישור לאתר וכולם נדהמים מעיצוב האתר. אבל, האתר איטי, עולה רק לאחר 4-5 שניות, לא מאובטח והאקר בן 16 מהודו או איפשהו באסיה וכיו"ב, הכניס לכם קישור מהאתר שלכם לאתר הספאם שלו.

ופה מגיע התפקיד של חברת אחסון אתרי וורדפרס. אבטחה, מהירות, תמיכה טכנית ובעיקר ראש שקט.

השוני בין חברות אחסון אתרי וורדפרס השונות:

עוד לפני המחיר, ההבדל הוא באיכות החברה. חברה א' יכולה להעניק אמצעי אבטחה ומהירות מעולים, אבל לא יענו לכם 24/7. וחברה ב' תעניק לכם את כל זה, עם תוספת מחיר.

ההבדל העיקרי הוא שיש חברות יקרות מאוד בישראל שזורקות מילים מפוצצות לאוויר וגובות מחירים הזויים (שבתכלס מעבר לים יכולתם להשיג שמציעה יותר דברים, בחצי מחיר…)

5 אמצעים (ומחיר) שחברות אחסון אתרי וורדפרס חייבות להעניק לכם

1. SSL

תעודת SSL – פרוטוקול האבטחה הפופולרי והחשוב ביותר של רשת האינטרנט. מצרך בסיסי וחובה לכל אתר, בלי קשר לגודל, סוג או מטרת האתר.

חברות אחסון אתרי וורדפרס ובוני אתרים מתהדרים בתעודת הSSL המרהיבה והייחודית שהם מעניקים לכם. Cut Che Bullshit.
אם בונה האתרים או חברת האחסון לא מעניקים לכם תעודת SSL חינם כחלק מהמוצר אותו רכשתם, פשוט תגידו לא תודה. ואם דורשים מכם כסף בשביל לזה פשוט תגידו לא (לא אומרים תודה להונאה).

לסיכום, תעודת SSL הינו המצרך הבסיסי ביותר לבניית אתרים וחייב להיות חלק מחבילת האחסון/ שירות בניית האתר שלכם.
ואם עבדו עליכם ולא העניקו לכם SSL, אל דאגה. תורידו את תוסף really simple ssl החינמי, שיעשה את זה בשבילכם ובחינם.

2. גיבויים יומיים

האקר בן ה-16 מהודו לא רק שם לכם קישור ספאם באתר, אלא מחק לכם את כולו. איזה מזל שחברת האחסון שלכם מגבה בשבילכם את האתר באופן יומי, ושומרת גיבויים של ה14 ימים האחרונים. לכן כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשחזר את האתר מהגיבוי האחרון, ולהרגע. נכון?

אבטחת אתר וSSL חשובים מאוד, אבל שום דבר לא בטוח. גם האתר הכי מאובטח בעולם יכול איכשהו להפרץ.
חברת האחסון שלכם חייבת להציע לכם שחזור אתר בקליק ובצורה נגישה בכל עת. ובנוסף שחזור יומי של לפחות 14 ימים אחרונה!

בבקשה מכם, אל תשחקו משחקים בנושא הזה. העברת אלפי שקלים לבונה אתרים ואחסון, לא שווים ללא גיבוי לשעת צרה.

3. התקנת וורדפרס בקליק

כשהתחלתי לבנות אתרי וורדפרס, למדתי כיצד להתקין וורדפרס בעצמי ישירות לאחסון שלי. אבל העולם התקדם עם השנים, והיום רוב חברות האחסון מציעים לכם את הדבר המבורך – התקנת וורדפרס בקליק. כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור אחד, וחברת האחסון תתקין בשבילכם את פלטפורמת בניית האתרים וורדפרס על האחסון שברשותכם.

מדוע חשוב שחברת האחסון תציע לי התקנת וורדפרס בקליק מאשר שהוריד זאת בעצמי? התשובה, ככה.
זה פשוט אותו הדבר רק חוסך לכם זמן וחברת האחסון שלכם תעשה את זה בשבילכם (אלא אם כן זאת חברה ממש גרועה ואז הם לא מציעים את השירות הזה).

אין מה לחפור פה, קליק ולעניין.

4. תיבות מייל חינמיות

תבחרו: uzzo@gmail.com או webs@uzzo.co.il? כמובן שהמייל השני. הרי בשביל זה בניתם את העסק שלכם, שהוא יופיע בכל מקום כדי שהלקוחות יזכרו את השם שלכם!

אבל קשה לי בלי חשבון הGmail שלי…

אל דאגה, חברות האחסון חייבות להציע לכם פתיחת תיבות מיילים לאתר, אבל אתם לא חייבים להשתמש בהם.
הכי חשוב שתהיה לכם כתובת מייל משלכם, ואותה תוכלו לחבר לחשבון הגימייל שלכם.

דוגמה מספר 1: קבלת מיילים והפרדת תיבות הדואר.

אחסון אתרי וורדפרס - פתיחת תיבת מייל לעסק

בתמונה, פיצלנו את הדואר הנכנס לפי תוויות: דואר נכנס למייל הפרטי שלנו, ודואר למייל: webs@uzzo.co.il.

המייל webs@uzzo.co.il נמצא בכלל אצל חברת האחסון שלנו, אולם כאשר שולחים אליו הודעה המייל מגיע ישירות לתווית "בניית אתרים".

היתרונות בכך הוא שגם אנחנו לא תופסים מקום מיותר באחסון שלנו, וגם אנחנו מפרידים את הדואר הנכנס האישי והעסקי שלנו.

סרטון יוטיוב קצר כיצד לעשות זאת: קישור לסרטון

דוגמה מספר 2: שליחת מיילים מהתיבות השונות.

אחסון אתר וורדפרס - שליחת מייל דרך מייל העסק

בתמונה, ניתן לראות שכאשר קישרנו את מייל העסק לחשבון הג'ימייל שלנו, גוגל מציעים לנו לבחור מאיזה כתובת מייל אנו רוצים לשלוח את ההודעה – מכתובת המייל האישית שלנו או מכתובת המייל העסקית.

סרטון יוטיוב קצר כיצד לעשות זאת: קישור לסרטון

הערה חשובה: ניתן לקשר לחשבון הג'ימייל כמה כתובות מייל (פותח לכם את האפשרות לכתובת מייל שירות לקוחות, כתובת מייל לסגירת עסקאות וכיו"ב.) לכן, שימו לב שחברת האחסון שלכם מעניקה לכם את האפשרות להוסיף מספר רב או בלתי מוגבל של כתובות מייל דרך האחסון.

5. תמיכה טכנית 24/7

חשוב שתהיה לכם תמיכה טכנית 24/7. הן מומחי קוד הן בעלי עסקים (מאמר לשימוש הנכון בצירוף: הן… הן;בין… ובין).
הסיבה: אם יש תקלה בשעה 22:00 בערב ביום חמישי או אפילו רק לשאול שאלה לגבי האחסון ב1:00 בלילה, חשוב שיהיה לכם מענה אנושי שאיתו תוכלו להתייעץ ולהעזר (מאמרי עזרה הם תוספת בלבד, לא העיקר).

siteground - אחסון עם תמיכה טכנית מעולה
בתמונה: שיחה קטנה ב4 וחצי בבוקר, עם נציג Siteground – חברת אחסון האתרים הגדולה בעולם.

לסיכום, לפני המחיר.

חשוב לי להדגיש: המאמר הזה היה מדריך ה"לא תודה" לבחירת חברת האחסון שלכם. זאת אומרת, שלא משנה כמה זולה או כמה אנשים ממליצים עליה. אם חברת האחסון לא מעניקה לכם את 5 אמצעים אלו, אתם אומרים להם ולממליצים שלהם "לא תודה".

אחרי שהסכמנו על זה, מחירון

אחסון הוא הדבר החשוב ביותר כשאתם בונים אתר לעסק שלכם ואו ללקוחות שלכם. אם אתם תחסכו באחסון שלכם, ואז יהיו לכם בעיות כל שני וחמישי, או שהתמיכה תהיה גרועה, או שהאתר יהיה איטי, זה פשוט לא שווה את זה.
ויותר מזה, הנזק הכלכלי באחסון זול יהיה גדול בהרבה מהתוספת לקניית אחסון איכותי!

אפשר לראות את המאמר שהועלה בREAD IT OUT, המציג "תובענה ייצוגית נגד מסך פרסום אלקטרוני בע”מ, מפעילת שירות האחסון BOX, “שבאמצע אפריל 2020 קרסו השרתים שלה וכתוצאה מכך נמחקו אלפי אתרים”.
מקור: לחצו כאן.

תשקיעו באחסון שלכם! אחסון מאובטח, מהיר ועם תמיכה של 24/7 ירוויח לכם לכיס כל כך הרבה יותר כסף של לקוחות מרוצים, ויגדיל לכם את הטראפיק לאתר ואת המכירות בצורה בלתי רגילה!

ההמלצה שלנו לחברת אחסון: SiteGround

אנחנו עובדים יותר מ4 שנים עם SiteGround הבינלאומית אשר מונה מעל כ-2 מיליון משתמשים ומתפעלים מאות אתרים של לקוחות מרוצים מהמהירות, האבטחה והזמינות 24/7 של חברת Siteground.

Siteground מספקים את כל מה שהצגנו במאמר הזה והרבה מעבר: אם זה עיכוב טעינת תמונות, צמצום ושילוב של קבצי HTML, CSS ו – JS, PHP מהיר במיוחד ועוד ועוד ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *