קורס הוראה מתקנת

2.5.2021

מידע על הקורס:

כפר סבא

איפה הקורס?

2.5.2021

מתי מתחילים?

8

מפגשים

פעם

בשבוע

50 דקות

מפגש

1-5

כמה ילדים בקבוצה?

מה ילדיכם ישיגו בקורס?

כמה מילים ממדריכת הקורס - הדס צדק זהבי

שלום, שמי הדס צדק זהבי אני מורה בבית ספר בן גוריון ומחנכת כיתות א' – ב'.
אני מחנכת כיתות א'  – ו' מזה 6 שנים ומדריכה רגשית ומנטלית ילדים בכיתות א', ב' מזה 4 שנים, בעלת תואר BA בחינוך, הוראה מתוקנת ומותאמת בתחום רכישת השפה, מחנכת כיתות א' – ב'.

אספר לכם טיפה על הקורס:

הקורס מיועד לעזור לילדים עם המעבר המורכב בין הגן לבין בית הספר.

הבעיה העיקרית כיום שהורים נוטים לשכוח, היא שהמעבר הזה בין הפשטות והמרחב הנפשי העצום שמוענק לילדים לגן ובין הנוקשות היתרה יותר וההקפדה הרבה לחוקים בבית הספר, הוא מעבר שמקשה על ילדים רבים ומזעזע אותם.

המטרה העיקרית בקורס היא לדאוג ש"הנחיתה" בבית הספר היסודי תהיה כמה שיותר רכה, ולהעניק להם כמה שיותר כלים, אם אלו כלים חברתיים, הכנה למקצוע לימוד ובעיקר העצמה אישית של הילד, על מנת שהיא או הוא יגיעו עם כמה שיותר ביטחון עצמי, ועם מוטיבציה לתחילת הלימודים.

בקורס אנו נעשה מגוון רחב של פעילויות שמהוות מרכיב חשוב בתחילת בית הספר היסודי, כמו:

חשבון

חשבון התחלתי מהווה מרכיב חשוב להמשך הלימודים, והבעיה היא שילדים רבים מתקשים לאו דווקא בחומר הלימודי עצמו, אלא בדרך הלמידה החדשה והמפתיעה שאף אחד לא הכין אותם אליה.

זאת הסיבה שבקורס אנחנו נעבור על עקרונות הבסיס בחשבון, דבר שיקנה יתרון לילדים אשר יגיעו מוכנים לכיתה א', כאשר הם מבינים דרך הלמידה והנושאים הבסיסיים הכל כך חשובים בהתחלה, ומפה הכל ימשיך הרבה יותר חלק וללא פערים.

 החשיבות להתחלה ללא פערים, חשובה לא רק בלימודים, אך בעיקר לביטחון העצמי של ילדיכם!

הנושאים שילמדו בקורס במסגרת נושא החשבון הם:

לשון

בקורס נלמד את הילדים את החלקים החשובים להתפתחות הילדים בשפה העברית. 
חשוב לתת יד תומכת לילדיכם לפני תחילת שנת הלימודים בתחום הלשון, על מנת שכל ילד יתחיל את שנת הלימודים עם עקרונות הבסיס בתחום הלשון.
בנוסף, הילדים ילמדו מוטוריקה עדינה של כף היד, שתעזור לכל אחד מהם למצוא את סגנון הכתיבה הייחודי והמתאים לו, על מנת שיגיעו לשנת הלימודים מלאי ביטחון וכאשר הם בטוחים בעצמם.

הנושאים שילמדו בקורס במסגרת נושא הלשון הם:

הירשמו לקורס
מספר המקומות מוגבל!

עלות הקורס: 850₪

© כל הזכויות שמורות להדס צדק זהבי 2021